יאכטות, האהבה שלך. המומחיות שלנו. 

 

 

קבוצת סי אליאנס מספקת את כל הפתרונות לעולם היאכטות בבית אחד.

בקבוצה, סטרים יאכטות - מכירה והשכרה של יאכטות איכות, סירות ויאכטות יד שניה, הנציגה הרשמית של מספר מספנות יוקרה בעלות שם עולמי. לצידה סינרג'י – פתרונות בניה, ניהול, תפעול ואחזקת יאכטות בארץ ובעולם. סי אליאנס – ניהול וייעוץ פרוייקטים ימיים, בנית מרינות ומיזמי נדל"ן ימיים.

 

 

 

 

 

 

 

English עברית Française Русский
Stream - מכירה והשכרת יאכטות איכות בארץ ובעולם
Seanergy - ניהול | אחזקה | אספנה | ציוד לכלי שיט
Sea-Alliance - ניהול וייעוץ בפרוייקטים נדל"ן ימיים

 

 

 

 

 

 

 

סי אליאנס עוסקת בניהול נדל"ן ופרויקטים ימיים. על הפרויקטים של החברה נמנות תכניות של בניית מרינה חדשה ושיפוץ מרינות ישנות. בנוסף, צוות סי אליאנס מומחה גם בפיתוח מרינות הזקוקות לפיתוח ועיצוב חדשים.

 

מרינה

 

תפקידה המקורי של מרינה הוא לשמש כמקום לעגינת יאכטות, אך הן בהחלט יכולות להתאים לשימוש מסחרי ועל כן יש לראות בכל מרינה בעלת פוטנציאל כזה העשוי למנף את המקום מבחינה כלכלית, אסתטית ותדמיתית. על מנת להפוך את המתחם לאזור תיירות משגשג יש צורך, בראש ובראשונה, לתכנן פרוגרמה לפיתוח מרינה. הצוות שלנו ישמח לתת רעיונות לשדרוגים והרחבות וכן לסייע בתכנון שיפורים מבניים ואסתטיים תוך התחשבות בתקציב, לוח הזמנים ומגבלות השטח.  

בפרוגרמת פיתוח מרינה מתכננים אצלנו כמה כלי שייט וכמה מקומות עגינה יהיו בה. הגישה לים וליבשה חשובה גם היא ויש להקדיש תשומת לב לפיזור נכון של מבני מסחר ומלונאות בתוך מרינה.

חופים המתאימים לפיתוח מרינה הם חופים ארוכים שתנאי הים בהם נוחים.

   

 

מרינה | בנית מרינה | בנית מרינות | מזח

האתר נבנה ע"י ask4web קידום אתרים בגוגל