מרינה >> צוות החברה

צוות החברה

איתי זינגר, בעלים
איתי הוא סקיפר ותיק ומנוסה, שפיקד על אינספור יאכטות במסעות חוצי אוקיינוסים ובאזור הים התיכון. בעבודתו במספנות שונות ברחבי העולם, צבר איתי ניסיון רב וידע נרחב בכל הנוגע לבניה, שפוץ ולתחזוקה של ספינות. איתי אחראי לתחום של ניהול היאכטות בחברה, ובמסגרת תפקידו מפקח על תחזוקת יאכטות בקנה-מידה גדול, פרויקטי בנייה, תפעול מרינות ופעילויות החברה בארץ ובחו"ל. איתי מחזיק בתואר ראשון במדעי המדינה והוא בוגר קורס 'מנהל מרינות בכיר' בבריטניה.

 

רועי קליימן, בעלים
החיבור של רועי לים נוצר בעת שירותו בחיל הים. במהלך שירות בן למעלה מעשור כקצין ים ומפקד ספינה בחיל הים, צבר רועי ניסיון רב והים הפך לביתו השני. בהמשך, בשעה ששימש כמפקד ספינה עצמאי וצבר ניסיון בתפקידים רבים במספנות שונות, הבין את הפוטנציאל הגלום בתחום. רועי, המחזיק בתואר ראשון במנהל עסקים, אחראי על תחום המכירות והפיתוח העסקי בחברה. 


אורי אידן, בעלים
אורי הוא סקיפר ותיק עם ניסיון רב בשיט תחרותי, בפרויקטים ימיים, בשירותי מבדוק ובניית יאכטות. אורי בילה את מרבית חייו בשייט ובעבודה על ספינות בכל רחבי העולם. הוא בעל תואר הנדסאי מכונות ואלקטרוניקה ותואר ראשון במנהל עסקים. אורי אחראי לתחום של מכירות יאכטות, ניהול יאכטות ופיקוח על פרויקטים ימיים בחברה.


טל חשאי, סקיפר וטכנאי ראשי
טל הוא סקיפר ותיק, שצבר ניסיון עשיר בעבודתו ביאכטות מכל סוג וגודל, וכן טכנאי מיומן המתמחה בכל מערכות היאכטה. בנוסף, טל הוא DIVE MASTER מוסמך, שיכול לזהות ולתקן בעיות מתחת למים.
טל מביא לקבוצת סי-אליאנס ידע נרחב במכאניקה, בציוד ספינות, וונטות (rigging), במערכות חשמליות, במערכות מיזוג אוויר ובאלקטרוניקה. הוא מומחה בעל שם בתחום של צביעת יאכטות והיבטים נוספים של שיפור החזות החיצונית של ספינות.


בני ורסנו, סקיפר, ניהול יאכטות
הקשר של בני עם הים החל כשהיה בן 14, והתחזק במהלך שירותו במשך 6 שנים בחיל הים. כחבר בקבוצת סי-אליאנס, בני הוא DIVE MASTER מוסמך וסקיפר מסחרי מיומן, בעל ניסיון בהפלגות ביאכטות מסחריות. מעבר לניסיונו כסקיפר יאכטות מכל הסוגים והרמות, הוא אוחז גם בניסיון רב בהכשרה וליווי סקיפרים מתחילים בניסיון מעשי ובניהול ספינות. בנוסף, הוא מפקח על ההדרכה וההכשרה של סקיפרים בישראל ובחו"ל. בני הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים והנחיית קבוצות.


סער גולדברג, סקיפר ומנהל סניף אילת
סער שירת כסגן מפקד בספינת דבור של חיל הים. סקיפר גוררת וחשמלאי ימי מנוסה בכוחות המילואים של חיל הים בצה"ל. סער הוא בעל 12 שנות ותק כסקיפר וכטכנאי בצוללות ואף שימש כמפקד בפועל על הסיפון. בנוסף, הוא DIVE MASTER מוסמך. סער מומחה בהנדסת חשמל (מתח גבוה) ובטיפול בכלי שיט המוכר על-ידי משרד התחבורה. כמו כן, צבר ניסיון באגף ים וחופים במשרד להגנת הסביבה, כראש ענף אחזקה טכנית. סער הוא בוגר קורס בתחום זיהום ים של חברת OSRI בבריטניה.

 

אתי דביר, מנהלת חשבונות

 

רעיה בר דוד, מנהלת משרד ושיווק

רעיה אחראית במשרד על כל הנושא האדמינסטרטיבי, היא אחראית למימוש של פעילויות ודרישות מכל סוג, ולפיקוח עליהן, בנוסף אחראית היא על כל התחום השיווקי בחברה, עדכון שוטף בכל אמצעי המדיה השונים (Facebook, Linkedin, Pinterest ואתרי החברה). רעיה בוגרת תואר ראשון לבנקאות ושוק ההון.