מרינה >> השירותים שלנו >> שירותי ניהול למרינות

שירותי ניהול למרינות

שירותי ניהול המרינות של סי-אליאנס, הנשענים על מגוון רחב של כישורי ניהול, משרתים נאמנה בעלי מרינות רבים בכל רחבי העולם. אנו מספקים ניהול שוטף למרינות לאחר הקמתן, וכן ניהול של מרינות קיימות שלא הוקמו על-ידי סי-אליאנס.
 
ניהול המרינות שלנו מעניק יתרונות רבים לבעלי המרינות:

רכישת ציוד למרינות:
סי-אליאנס משתפת פעולה עם רשת בינלאומית ענפה של ספקים וכך משיגה ציוד איכותי במחירים מיטביים. ככל שניתן, אנו תמיד משלבים טכנולוגיה מתקדמת וציוד ממוחשב כדי לשפר את היעילות והרווחיות של תפעול המרינה.
 
שירותי אחזקה ותיקונים למרינות:
הידע הרב שלנו בנוגע לציוד הימי המותקן במרינה מאפשר לנו לזהות בעיות פוטנציאליות במהלך בדיקות שגרתיות, ולהטמיע פתרונות מהירים וחסכוניים לשמירה על תפעול תקין של המקום. בנוסף, אנו מקדישים תשומת לב מוקפדת לתנאי מזג האוויר, ומוסיפים בדיקות מיוחדות לאחר סערות כדי לטפל בכל נזק שנגרם.
 
תמיכה מנהלית:
סי-אליאנס מטפלת בכל ההיבטים של התפעול היומי והפיננסי: רישוי, ביטוח, ניהול הוצאות, נושאים משפטיים, תיאום מול רשויות מקומיות וצוותי חירום, ועוד.
 
ניהול צוותים:
הידע שצברנו במשך למעלה מ-‏30 שנות ניסיון בתחום, מאפשר לנו לזהות כמה אנשי צוות, ומאיזה סוג, נדרשים לניהול יעיל של המתקן ולמתן השירותים הנחוצים. סי-אליאנס מטפלת בגיוס ובהכשרה של אנשי צוות לאבטחה, לתחזוקה, לשירות לקוחות, לניהול אירועים ולשירותי מנהלה במרינה ו/או נדל"ן ימי.

 

כחברה בקבוצת סי-אליאנס, חברת סי-אליאנס נהנית מרשת קשרים ענפה של שיתופי פעולה וכוח מיקוח, המאפשרת לה לספק כל שירות ניהול בהתאמה מרבית לצרכי הלקוחות.